Митні платежі бізнес сплачуватиме на єдиний авансовий рахунок ДФС - Мінфін

Митні платежі бізнес сплачуватиме на єдиний авансовий рахунок ДФС - Мінфін

1653
Укрінформ
У Міністерстві фінансів запроваджують використання єдиного авансового рахунку Державної фіскальної служби для сплати підприємствами митних платежів.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну

«Міністерство фінансів запроваджує використання єдиного авансового рахунку ДФС для сплати підприємствами митних платежів. Відповідне рішення прийнято з урахуванням сучасних можливостей автоматизованої системи митного оформлення для створення сприятливих умов ведення бізнесу. Все це відповідає Плану пріоритетних дій Уряду на 2017 рік», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Мінфін впроваджуватиме міжнародні стандарти прозорості у податковій сфері

У Мінфіні зазначають, що митні платежі, які підлягають сплаті при митному оформленні, мають бути перераховані на рахунок митниці до моменту подання митної декларації. Наразі, кожна митниця має власний казначейський рахунок. Митний кодекс дозволяє підприємствам проводити митне оформлення у будь-якій митниці. Таким чином, підприємство має перерахувати на рахунок відповідної митниці необхідні кошти, які можуть бути невикористані в повному обсязі (наприклад, через курсові різниці підприємство перераховує кошти з певним запасом). В результаті, у підприємств, які здійснюють митне оформлення товарів у різних митницях, складається ситуація, що на рахунку однієї митниці можуть залишатись певні кошти, а для оформлення товарів в іншій митниці цієї суми коштів не вистачає.

«Згідно з наказом, тепер з єдиного казначейського рахунку ДФС буде проводитись списання митних платежів при митному оформленні в будь-якій митниці. Переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в Державній казначейській службі України на ім'я Державної фіскальної служби України, для зарахування авансових платежів (передоплати) здійснюватиметься поетапно: на перехідний період (з 15 січня до 16 липня 2018 року) - за рішенням підприємства; з 17 липня 2018 року - на постійній основі», - зазначають у Мінфіні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-