Через реєстратори розрахункових операцій цьогоріч провели 800 мільярдів - ДФС

Через реєстратори розрахункових операцій цьогоріч провели 800 мільярдів - ДФС

Укрінформ
За січень-листопад 2017 року через реєстратори розрахункових операцій (РРО) при продажі товарів проведено розрахункових операцій майже на 800 млрд гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДФС на своїй сторінці у facebook. 

"В Україні (станом на 1 грудня 2017 року) 120 тис. суб'єктів господарювання зареєстрували майже 280 тис. реєстраторів розрахункових операцій на 260 тис. господарських об'єктів. За 11 місяців поточного року через РРО при продажу товарів (послуг) проведено розрахункові операції майже на 800 млрд гривень", - йдеться в повідомленні.

В ДФС зауважили, що для спрощення подачі звітності РРО в Україні успішно працює система збору і збереження даних реєстраторів розрахункових операцій, функціонування якої передбачено чинним законодавством. Інформація, яка міститься в зазначеній системі, дає можливість контролюючому органу переглядати фіскальні денні звіти у розрізі суб'єктів господарювання та РРО. 

Крім того, отримана інформація використовується для аналізу поточної діяльності платників податків, при формуванні плану-графіка документальних перевірок, попередження фактів не відображення в обсягах продажу з ПДВ роздрібних виторгів тощо. 

Читайте також: Мінфін впроваджуватиме міжнародні стандарти прозорості у податковій сфері

Так, зокрема, лише під час перевірок суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію пального через мережу АЗС, за допомогою отриманої з системи інформації донараховано податків та застосовано штрафних санкцій на суму близько 3 млрд гривень, акцентували у фіскальній службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-