На Авдіївському заводі нарощують виробництво коксу, відновлюючи пошкоджені печі

На Авдіївському заводі нарощують виробництво коксу, відновлюючи пошкоджені печі

1034
Укрінформ
На Авдіївському коксохімічному заводі (АКХЗ) відновлюють печі коксової батареї.

Про це повідомили в прес-службі групи Метінвест, куди входить АКХЗ. 

«На Авдіївському коксохімічному заводі Групи Метінвест проводять ремонт печей коксової батареї № 8. Їх відновлення матиме економічний і екологічний ефект», - сказано в повідомленні.

Відзначено, що в результаті інтенсивних обстрілів у серпні 2014 року Авдіївський коксохім залишився без енергопостачання та змушений був законсервувати восьму коксову батарею. Завдяки будівництву нових високовольтних ліній c підконтрольної Україні території в травні 2017 року, після трьох років вимушеної гарячої консервації, батарея відновила виробництво коксу.

Через технічні зупинки і перепади температур у 15 з 65 печей була зруйнована вогнетривка кладка. Заводчанам доводиться вручну вивантажувати з печей розпечений кокс.

Цього року відремонтують чотири найбільш пошкоджені печі. На їх відновлення виділено 4 млн грн. Ремонт проводиться без зупинки виробництва. Роботи будуть продовжені і наступного року.

Читайте також: Кубів заявляє, що промисловість подолала кризові наслідки блокади Донбасу

За словами генерального директора АКХЗ Муси Магомедова, чотири відремонтовані печі після введення в експлуатацію підвищать виробництво коксу приблизно на дві тисячі тонн на місяць.

Авдіївський коксохімічний завод знаходиться в зоні активних бойових дій з червня 2014 року. За цей час на території підприємства розірвалося понад 320 снарядів, 12 заводчан загинули, більше 50 отримали поранення. АКХЗ зупиняв роботу 15 разів, понад 200 разів підприємство було повністю знеструмлене.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-