Ціни на нафту малорухомі, зростання стримується нарощуванням видобутку у США

Ціни на нафту малорухомі, зростання стримується нарощуванням видобутку у США

881
Ukrinform
Ціни на нафту малорухомі. Зниження тижневих запасів сировини у США підтримує котирування, але подальший підйом стримується нарощуванням видобутку американськими виробниками.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com. 

Вартість лютневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,29% - до 61,4 долара за барель. Ціна січневих ф'ючерсів на нафту марки WTI збільшилася на 0,21% - до 56,08 долара за барель.

Запаси нафти у США зменшилися за тиждень до 1 грудня на 5,6 мільйона барелів до 448,1 мільйона барелів, тоді як аналітики передбачали зниження на 3,4 мільйона. Запаси нафти на найбільшому в країні терміналі у Кушингу (Cushing) знизилися на 2,7 мільйона барелів, становлячи 55,6 мільйона барелів, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA).

Водночас тижневі запаси бензину у США зросли на 6,78 мільйона барелів до 220,88 мільйона.

"Це може означати, що НПЗ в майбутньому можуть скоротити обсяг переробки", - сказали аналітики банку ANZ.

Читайте також: Бензин А-95 на Київщині коштує 26,59-29,99 гривні

Окрім того, за даними Міненерго, видобуток нафти у США за вказаний період зріс на 25.000 барелів на добу до 9,71 мільйона барелів на добу. 

Зростання нафтовидобування у США залишається одним з головних противаг зусиллям ОПЕК і виробників, що не входять в нафтоекспортний картель, які об'єднали зусилля для боротьби з глобальним надлишком.

Сукріт Віджаякар з Trifecta у зв'язку з цим вказав на загрозу для темпів ребалансування нафтового ринку, обмовившись, що не впевнений, чи є вона в принципі.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 61,28 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 61,25 долара за барель, що на 3 центи вище від рівня закриття торгів ($61,22).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>