Мінімальну зарплату можуть підвищити до 4100 гривень - Рева

Мінімальну зарплату можуть підвищити до 4100 гривень - Рева

Укрінформ
Міністр  соцполітики Андрій Рева розповів, що мінімальну зарплату можуть підвищити до 4100 гривень при  перегляді виконання Держбюджету у 2018 році.

Про це він сказав журналістам напередодні засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Президент озвучив публічно, що він пропонує розглянути збільшення мінімальної зарплати до 4100 гривень у 2018 році... З урахуванням індексу інфляції розрахунки показують, що прожитковий мінімум повинен бути в Україні 4023 гривні. Тому пропозиція Президента про встановлення мінімальної зарплати у розмірі 4100 гривень - прорахований розмір мінімальної зарплати, яка відповідно до законодавства  повинна бути в Україні у 2018 році", - сказав Рева.

Читайте також: Середня зарплата може стати 10 тисяч

Він додав, що на сьогодні у проекті Держбюджету, підготовленому до другого читання, залишається норма про 3723 гривні мінімальної зарплати, оскільки для підвищення необхідні відповідні ресурси.

"За пропозицією Мінсоцполітики записано, щоб, за підсумками перегляду першого кварталу про виконання бюджету, розглянути можливість перегляду цієї цифри. Президент пропонує зробити це не пізніше як до третього кварталу 2018 року, але це буде реалізовано в тому випадку,  якщо наші економічні можливості дозволять це зробити", - сказав він.

Останнє підвищення мінімальної зарплати відбулося в січні 2017 року - до 3200 грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-