Україна та Китай реалізують низку проектів на $7 мільярдів - Гройсман

Україна та Китай реалізують низку проектів на $7 мільярдів - Гройсман

Укрінформ
Україна та Китай відзначають 25 років становлення дипломатичних відносин і виходять на новий – стратегічний рівень взаємодії, який передбачає реалізацію спільних проектів на загальну суму близько 7 млрд дол. 

Відповідні домовленості були досягнуті під час зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з віце-прем’єром Державної Ради Китаю Ма Каєм, повідомляє Урядовий портал.

«Китай був та залишається нашим стратегічним партнером і нашим стратегічним пріоритетом. І сьогодні перед нами відкриваються нові можливості для поглиблення співробітництва та перезавантаження реалізації спільних проектів та ініціатив», - сказав Гройсман.

У свою чергу Ма Кай підкреслив, що Китай звертає велику увагу на співпрацю з Україною, як в політичній площині, так і в напрямку торгово-економічної співпраці. «Ми вважаємо, що у нас єдині позиції в цьому аспекті. Саме тому ми готові стимулювати та поглиблювати нашу співпрацю», - додав він.

Читайте також: Україна і Китай підписали дорожню карту розвитку Великого шовкового шляху

Як зазначив Прем'єр-міністр, потенціал співпраці між державами насправді великий. «Ми готові опрацьовувати різні пропозиції і сприяти їх реалізації. Планів багато, можливостей ще більше, тож треба відповідально поставитися до тих завдань, які ми окреслили», - сказав він.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-