Ринок комерційних авто в Україні

Ринок комерційних авто в Україні "зупинився" на минулорічних показниках - експерти

Укрінформ
Ринок нових комерційних автомобілів в Україні у листопаді продемонстрував показники, які практично не відрізняються від минулорічних. 

Про це повідомляє асоціація «Укравтопром». 

"Ринок нових комерційних автомобілів закінчив листопад показником 1029 зареєстрованих авто. В результаті, порівняно з минулим роком, попит на нові комерційні авто в Україні практично не змінився, ринок недорахувався всього двох машин", - йдеться в повідомленні.

Найбільший внесок у поповнення українського автопарку новими комерційними автомобілями, як і роком раніше, зробила французька марка Renault, 169 машин якої минулого місяця отримали свої перші реєстраційні номери. При цьому відносно торішнього листопада показник Renault знизився на 8 відсотків.

Друге місце на ринку посіла марка FIAT. Обсяг реалізації автомобілів у цієї марки зафіксований на позначці 120 од., що на 5% менше результату FIAT річної давності.

Читайте також: У листопаді авторинок в Україні вперше за рік показав негативну динаміку - експерти

На третьому місці Ford, який рік тому посідав четверту сходинку. В активі Ford 104 продажі і, як результат, 6-відсоткове зростання.

Volkswagen, незважаючи на 11-відсоткове падіння попиту на свою техніку, також поліпшив своє позиціонування на листопадовому ринку, піднявшись на одну сходинку вгору і посівши четверте місце в рейтингу з результатом 85 реалізованих машин.

Замикає лідерську п’ятірку місяця МАЗ. Листопадові реєстрації МАЗ збільшилися в 2,3 раза до 83 одиниць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-