В Україні стало на один банк менше

В Україні стало на один банк менше

1330
Ukrinform
Національний банк України відкликав банківську ліцензію у банку "Фінансовий партнер".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Національний банк України рішенням Правління від 30.11.2017 №769-рш відкликав у ПАТ "КБ "Фінансовий Партнер" банківську ліцензію, генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій та виключив банк з Державного реєстру банків", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що фінустанова припинила банківську діяльність без припинення юридичної особи відповідно до вимог закону "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".

"Юридична особа, банківську ліцензію якої було відкликано, зобов'язана протягом трьох робочих днів з дня прийняття НБУ рішення про відкликання банківської ліцензії звернутися до державного реєстратора для державної реєстрації змін до відомостей про таку особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, та змін до її установчих документів, у тому числі щодо зміни найменування в частині виключення слова "банк", - нагадав регулятор.

Читайте також: НБУ змінив вимоги до банків - поліпшилась економічна ситуація

Зазначимо, що відповідно до закону "Про банки і банківську діяльність" банки можуть припинити свою діяльність тільки шляхом ліквідації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>