ДФС виявила цьогоріч 3,5 тисячі нелегальних працівників

ДФС виявила цьогоріч 3,5 тисячі нелегальних працівників

Укрінформ
Державна фіскальна служба виявила за січень-жовтень 2017 року 3,5 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Завдяки заходам податкового контролю протягом січня - жовтня 2017 року виявлено 3,5 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин», - йдеться у повідомленні.

Органами ДФС під час перевірки суб'єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, порушення податкового законодавства виявлено в 60% перевірених платників. До бюджетів донараховано понад 559 млн грн податку на доходи фізичних осіб, близько 112 млн грн єдиного внеску та понад 28 млн грн військового збору. 

Крім цього, фахівці ДФС у складі робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади, здійснювали обстеження виробничих, торгових приміщень юридичних та фізичних осіб, місць здійснення підприємницької діяльності, а також проводили роз'яснювальну роботу з роботодавцями. За результатами цих заходів суб'єкти господарювання додатково уклали близько 34 тис. трудових угод зі своїми найманими працівниками.

Читайте також: Великий бізнес: ДФС вивела з "тіні" майже шість мільярдів

За результатами проведеної роз'яснювальної роботи з керівниками підприємств - боржників та застосування заходів контролю погашено заборгованість із заробітної плати у сумі 1 664,5 млн грн. До бюджету надійшло 214,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 567,0 млн грн єдиного внеску.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-