В Укргазвидобуванні очікують менший видобуток у 2018 році через невидачу ліцензій

В Укргазвидобуванні очікують менший видобуток у 2018 році через невидачу ліцензій

Укрінформ
ПАТ "Укргазвидобування" зменшило прогноз видобутку газу на 2018 рік на 500 млн кубометрів через блокування видачі ліцензій Полтавською облрадою.

Про це Укрінформу повідомили у прес-службі НАК "Нафтогаз України".

"Фінансовий план ПАТ «Укргазвидобування» на 2018 рік був скоригований у бік зменшення видобутку з 16,5 до 16,0 млрд куб. м газу. Скорочення плану пов’язане з блокуванням Полтавською обласною радою видачі нових ліцензій на розробку родовищ протягом 2,5 років. Також негативний вплив на прогноз видобутку спричиняє відтермінування прийняття законодавчих актів, які мають на меті спростити дозвільні процедури для видобування газу. Ці ускладнення ставлять під загрозу виконання Стратегії 20/20 та урядової Енергетичної стратегії України до 2035 року", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: За 3 роки удвічі зросла кількість компаній, що скорочують видобуток газу - експерт

За оцінкою Нафтогазу, покращити ситуацію з отриманням дозвільної документації має прийняття законопроекту 3096-д, який може бути розглянутий парламентом на початку грудня.

«В цьому році ми збільшуємо інвестиції у нарощування видобутку газу майже у 2,5 раза. Результати Укргазвидобування свідчать, що з новими технологіями та безперервним фінансуванням можна значно збільшити видобуток на старих свердловинах. Але для виконання Стратегії 20/20 необхідна розробка нових родовищ. Ми раді, що і Прем’єр-міністр, і представники парламентської коаліції України підтримують прийняття необхідних законодавчих актів і сподіваємось, що наступного тижня парламент проголосує за законопроект 3096-д. Це буде реальний крок до енергонезалежності України», – зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-