Світовий ВВП сягне свого піка у 2018 році - економісти ОЕСР

Світовий ВВП сягне свого піка у 2018 році - економісти ОЕСР

1538
Ukrinform
Глобальне економічне зростання у 2018-му році досягне свого рекордного значення за останні вісім років, проте подальше зростання загальмується через зниження обсягів інвестицій та небезпечний рівень боргового навантаження на приватні компанії та домогосподарства. 

Такий прогноз оприлюднили у вівторок, 28 листопада, в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), повідомляє DW.

"Згідно із підрахунками економістів організації, у 2017-му році зростання світової економіки складе 3,6 відсотка валового внутрішнього продукту (ВВП), а у наступному, 2018-ому році - 3,7 відсотка. Натомість у 2019-му році зростання уповільниться до 3,6 відсотка, вважають в ОЕСР", - йдеться у повідомленні.

Таким чином прогноз організації щодо зростання світової економіки у поточному році збільшився на 0,1 відсотка, адже раніше в ОЕСР прогнозували, що світовий ВВП у 2017-му році складе 3,5 відсотка. Прогноз для 2018-го року залишився без змін.

Читайте також: Держбюджет за 10 місяців зведений з профіцитом

ОЕСР об'єднує 35 держав світу, більшість з яких є країнами з високим рівнем доходів громадян. Членами ОЕСР є, зокрема, більшість держав Європейського Союзу, США, Австралія, Швейцарія, Норвегія, Південна Корея, Японія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>