Третина українських фермерів планують розширювати молочне виробництво - експерти

Третина українських фермерів планують розширювати молочне виробництво - експерти

Укрінформ
Асоціація виробників молока (АВМ) провела опитування серед 300 респондентів (ферми від 50 до понад 1500 корів) стосовно планів розвитку молочного скотарства до 2020 року. 

Про це повідомляється на сайті асоціації.

"39% господарств поділилися планами збільшити стадо та розширювати виробничі потужності. Зокрема, 7% із цієї групи респондентів зазначили, що до 2020-го завершать розпочату модернізацію наявних та будівництво нових ферм", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: На підтримку тваринництва наступного року планується 2,3 мільярда - Мінагро

За даними опитування, лише 6% господарств вирішили скоротити чи взагалі згорнути молочний напрямок. Як правило, це були малоефективні невеликі господарства, які не володіють потрібними коштами і кадровим потенціалом для розвитку, зазначають фахівці.

Як повідомляв Укрінформ, перевірки Держпродспиживслужби вітчизняних виробників молока будуть відновлені у квітні 2018 року згідно Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин» №2042-19. Вони мають відбуватися як з дотримання вимог вітчизняного законодавства щодо безпечності харчових продуктів, так і з врахуванням світового досвіду, напрацьованого USAID та SAFOSO.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-