Польща дасть Україні 7 тисяч додаткових дозволів на вантажні перевезення

Польща дасть Україні 7 тисяч додаткових дозволів на вантажні перевезення

1828
Ukrinform
Україна отримає 7 тис. додаткових дозволів на вантажні перевезення від польської сторони, які почнуть видавати з 29 листопада 2017 року.

Електронна система видачі дозволів з підключенням до баз ДФС і з публічним доступом буде запущена у першому півріччі 2018 року. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян у Facebook.

"Радий повідомити, що щойно польська сторона офіційно поінформувала про додаткові 5 000 дозволів Євро-3 і 2 000 дозволів Євро-5. Плануємо розпочати їх фізичну видачу з 29 листопада на пунктах видачі дозволів Львівської і Волинської областей", - поінформував Омелян.

Урядовець нагадав, що цьогоріч польська сторона надала квоту в 200 тис. двосторонніх дозволів. Після запиту української сторони, минулого місяця Варшава видала додаткових 10 тис. дозволів.

За словами міністра, з метою уникнення зловживань з розподілом зазначених дозволів, схвалено рішення сформувати оперативну групу, яка методом фото- і відеофіксації документуватиме кожен транспортний засіб і виданий дозвіл та звірятиме з ДФС дані щодо реального перетину кордону такою вантажівкою.

Омелян повідомив, що електронна система видачі і контролю як одноразових, так і багаторазових дозволів з підключенням до баз ДФС і з публічним доступом буде запущена у першому півріччі 2018 року.

Читайте також: Вугілля для Центренерго: до Україні прибув четвертий балкер зі США

Як повідомлялося раніше, польська сторона у телефонному режимі поінформувала українську сторону щодо позитивного вирішення питання виділення додаткових дозволів.

За попередньою інформацією, Польща дала згоду на виділення українським автоперевізникам додатково 3 тис. дозволів категорії «Євро-3» та 3 тис. дозволів категорії «Євро-5».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-