SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Бориславський завод "РЕМА" відкрив новий цех - 23.11.2017 20:06 — Новини Укрінформ
Бориславський завод "РЕМА" відкрив новий цех

Бориславський завод "РЕМА" відкрив новий цех

Фото, відео
2335
Ukrinform
Перший віце-прем`єр-міністр Степан Кубів, який перебуває з робочою поїздкою на Львівщині, взяв участь у відкритті нових потужностей ПАТ "Бориславський завод "РЕМА".

Новий цех вироблятиме запчастини для поршневих газокомпресорів, а також для залізничного та автотранспорту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це виробництво дасть новий подих для вітчизняної промисловості. В нього інвестовано 41 млн грн вітчизняних капіталовкладень", - зазначив Кубів.

Робоча поїздка Степана Кубіва на Львівщину/ Фото: Николаєвич Альона

За його словами, продукція ливарного цеху дозволить обійтись без імпорту в низці галузей, буде постачатися без посередників, через систему ProZorro.

Читайте також: Заступник директора ОПЗ розповів, чому підприємство знову не працює

Кубів також наголосив, що згодом тут працюватимуть молоді фахівці, адже для відродження кадрового потенціалу у Бориславі, Трускавці та Дрогобичі будуть відкриті профтехучилища, які дозволять забезпечити виробництво спеціалістами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-