Малий та середній бізнес дочекався вигідних кредитів у 15% річних - угода

Малий та середній бізнес дочекався вигідних кредитів у 15% річних - угода

1396
Ukrinform
АБ «Укргазбанк» та Німецько-Український Фонд (НУФ) 23 листопада 2017 року підписали угоду щодо кредитування малого та середнього бізнесу в Україні (МСБ) за ставкою 15% річних у гривні.

Відповідну угоду підписали заступник голови правління АБ «Укргазбанк» Євген Мецгер та керівник відділу "Розвиток приватного сектору та публічних закупівель" Делегації Європейського Союзу в Україні Борис Філіпов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Відзавтра ми зможемо почати пропонувати нашим клієнтам найдешевший ресурс, який можна отримати на ринку», - сказав Мецгер.

Читайте також: Гройсман: Аграрії з наступного року отримуватимуть безкоштовні кредити

Пріоритетними напрямами діяльності малого та середнього бізнесу за умовами Угоди є сільське, лісове та рибне господарство, переробна промисловість, тимчасове розміщення та організація харчування, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. За умовами угоди отримати кредит на придбання і модернізацію обладнання, придбання, будівництво або реконструкцію приміщень, поповнення обігових коштів на розширення виробництва можуть: малі підприємства з кількістю працівників до 50 осіб і річним доходом до 5 млн євро в еквіваленті, середні підприємства з кількістю працівників до 250 осіб і річним доходом до 10 млн євро в еквіваленті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>