В Укрзалізниці планують приєднатись до відомих спільнот бізнесу - для діалогу

В Укрзалізниці планують приєднатись до відомих спільнот бізнесу - для діалогу

2940
Ukrinform
ПАТ «Укрзалізниця» висловлює готовність приєднатись до Європейської бізнес-асоціації та Американської торговельної палати. 

З відповідними листами компанія вже звернулася до цих організацій, повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов у Twitter. 

«Від діалогу - до членства. Маємо намір приєднатись до авторитетних спільнот бізнесу - Європейської бізнес-асоціації та Американської торговельної палати. З відповідними листами вже звернулись до цих організацій. Укрзалізниця - частина бізнес-середовища країни» - зазначив він.

Читайте також: Відкритість Укрзалізниці сприятиме її діалогу з інвесторами - Кравцов

На його думку, членство компанії в EBA та ACC допоможе Укрзалізниці побудувати конструктивний діалог з учасниками ринку та відстоювати власні інтереси на бізнес-майданчиках.

За словами директора з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрія Рязанцева, наразі товариство перебуває на завершальному етапі корпоратизації, зокрема вже змінені правила та принципи управління компанією. 

«Укрзалізниця стає прозорішою, ми демонструємо абсолютно відкритість у своїй діяльності та планах. У той же час ми очікуємо від учасників ринку змін у ставленні до компанії та сприйняття її як рівноцінного бізнес-партнера. Саме тому компанія має намір вступити до цих визнаних бізнес-асоціацій, що дозволить конструктивно, спільно з ринком, аналізувати, прогнозувати, удосконалювати нашу спільну роботу. Ми за те, щоб усі учасники працювали в рівних умовах. У тому числі, щоб запобігти ситуації, коли одна компанія через неринкові тарифи зазнає збитків, в той час як інша за рахунок цього збагачується», – наголосив Рязанцев.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>