Без яких захисних рукавиць не обійтись на виробництві

Без яких захисних рукавиць не обійтись на виробництві

PR
1077
Ukrinform
Реалії сучасних виробничих процесів такі, що здоров'ю працівників повинна приділятися пильна увага.

І це не випадково. Забезпечення комфортних та безпечних умов на робочому місці дозволяє не тільки збільшити продуктивність праці, але і поліпшити психологічний клімат в колективі. Підтверджено на практиці, що персонал, оснащений комплексними засобами індивідуального захисту, відрізняється підвищеною мотивацією і більш відповідальним ставленням до виконання своїх обов'язків.

Рукавички робочі призначені для захисту рук працівників від різних травм, виробничих забруднень і інших несприятливих зовнішніх впливів (температурні коливання, агресивні середовища і ін.). Робочі рукавички активно використовуються практично у всіх сферах господарювання і є важливим елементом спецодягу на будь-якому підприємстві.

З огляду на інтенсивність практичного застосування робочих рукавичок, більшість технічних служб, що займаються питаннями постачання, вважають за краще купувати рукавички робочі оптом, що дозволяє забезпечувати постійну комплектність необхідної уніформи і отримувати значні знижки при закупівлі великих партій товару.

Різновиди робочих рукавичок

Різні види робіт передбачають певні вимоги до робочих рукавичок, відповідність яким є одним з головних критеріїв при виборі тієї або іншої моделі. Перелічимо основні різновиди рукавичок робітників:

  • З ПВХ крапкою. Виготовлені з бавовняної тканини, з нанесенням на область долоні і пальців точкового ПВХ покриття, що сприяє більш щільному захопленню різних поверхонь. Успішно захищають від незначних пошкоджень і забруднень. Широко поширені у виробництві і в побуті завдяки співвідношенню ціна / споживчі якості.
  • З ПВХ покриттям. Відрізняються від попередніх вініловим покриттям по всій поверхні рукавичок. Активно використовуються в хімічній промисловості та в умовах домашнього господарства. Добре захищають руки від впливу рідин і хімічно активних речовин (продукти нафтопереробки, масла, спирти, кислоти, луги, миючі та дезінфікуючі засоби).
  • З покриттям з нітрилу. Рукавички виготовляються з трикотажу, на який потім в області пальців і долоні наноситься нітрилове покриття. Характеризуються надійним захопленням, в тому числі слизьких виробів і матеріалів. Гарантують відмінну чутливість і стійкість до деформацій.
  • Латексні рукавички. У їх виробництві використовуються натуральні матеріали. Латексне покриття може бути нанесено зонально (пальці, долоня) або по всій поверхні рукавичок. Особливо популярні при проведенні будівельних робіт. Забезпечують захист при контакті з будматеріалами. Щільні прогумовані манжети захищають від проникнення сипучих складів і сумішей.

Купити рукавички робочі в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та інших обласних центрах України ви можете через регіональну мережу філій і представництв компанії OZON - провідного вітчизняного виробника спецодягу та засобів індивідуального захисту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>