МВФ: Проект бюджету-2018 має відповідати узгодженій програмі економічних реформ

МВФ: Проект бюджету-2018 має відповідати узгодженій програмі економічних реформ

872
Ukrinform
Експерти Міжнародного валютного фонду відвідали Київ з 9 по 17 листопада для проведення технічного обговорення проекту бюджету на 2018 рік.  

Про це у понеділок у Києві заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, повідомили у Укрінформу у прес-службі представництва фонду в Україні.

"Експерти Міжнародного валютного фонду відвідали Київ у період з 9 по 17 листопада для проведення технічного обговорення проекту бюджету на 2018 рік. Це обговорення триватиме наступними тижнями з тим, щоби забезпечити відповідність в ухваленому бюджеті показника дефіциту обсягу в 2,5% ВВП, який погоджено програмою економічних реформ України, що підтримується Фондом", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що команда у складі кількох експертів Міжнародного валютного фонду відвідає Київ у період з 9 по 17 листопада для проведення технічного обговорення проекту бюджету на 2018 рік. 

Як повідомляв Укрінформ, у Національному банку очікують, що Україна у I кварталі 2018 року отримає транш від МВФ в розмірі 2 млрд дол. і ще один транш протягом того ж року у розмірі 1,5 млрд дол.

Читайте також: МВФ погіршив прогноз інфляції для України

У березні 2015 року МВФ схвалив програму кредитування економіки України із впровадженням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом 17,5 млрд дол. терміном на 4 роки. Перший транш на 5 млрд дол. Україна отримала у березні 2015 року, другий - на 1,7 млрд дол. у серпні 2015 року, третій - на 1 млрд дол. у вересні 2016 року, четвертий - на 1 млрд дол. у квітні 2017 року. П'ятий транш МВФ Україні на суму 1,9 млрд дол. був запланований на червень-липень цього року. Проте його надання було відтерміноване.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-