Мін’юст планує запровадити онлайн арешти банківських рахунків

Мін’юст планує запровадити онлайн арешти банківських рахунків

1587
Ukrinform
Міністерство юстиції перейматиме досвід Хорватії у запровадженні системи електронних арештів банківських рахунків.

Про це повідомив директор департаменту з питань правосуддя та національної безпеки Олександр Олійник після робочого візиту делегації Міністерства юстиції до Республіки Хорватія, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

За словами Олійника, після запровадження у Хорватії електронного арешту коштів суттєво покращилася ситуація з виконанням судових рішень. З початку 2011 року із 8,1 млн документів про стягнення коштів на загальну суму 39,7 млрд євро кількість виконаних документів склала майже 7 млн документів (82%) на суму більше 23 млрд євро (58%).

Читайте також: Глава Мін'юсту заявив, що віднедавна перебуває під охороною

«Це стало можливим завдяки тому, що Фінансове агентство, яке є провідною хорватською компанією у сфері фінансового посередництва, має можливість надавати банкам електронне розпорядження щодо блокування коштів протягом 60 хвилин. Так як сам процес відбувається протягом декількох хвилин, у боржника немає можливості вивести кошти з рахунків», - зазначив представник Мін’юсту.

Він додав, що всього через кілька років після введення електронного арешту коштів за оцінками, складеними для доповіді Світового банку Doing Business-2017, Хорватія піднялася з 52 на 7 місце.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-