Після масштабної модернізації знову запрацював Шебелинський ГПЗ

Після масштабної модернізації знову запрацював Шебелинський ГПЗ

1129
Ukrinform
ПАТ “Укргазвидобування” запустило Шебелинський ГПЗ після масштабної модернізації.

Про це повідомляється на сайті “Укргазвидобування”. 

"ПАТ «Укргазвидобування» запустило Шебелинський ГПЗ після масштабної модернізації технологічного обладнання, що дозволить підвищити якість моторного пального. Слід зазначити, що цього разу Шебелинський ГПЗ уперше зупиняли на такий тривалий період. За цей час було виконано величезний обсяг робіт з поточного технічного обслуговування, ревізії та ремонту технологічного обладнання", - йдеться у повідомленні.

У ході модернізації на підприємстві було проведено реконструкцію та капітальний ремонт усіх п’яти технологічних печей, здійснено технічне обслуговування та капітальній ремонт компресора Dresser Rand на установці каталітичного риформінгу із залученням іноземних фахівців компанії-виробника обладнання (Франція).

Читайте також: Укргазвидобування цьогоріч наростило видобуток газу на 4,2% - до 12,66 мільярда кубів

Крім цього, відпрацьований каталізатор гідроочищення дизельного пального було замінено на новий, надсучасний каталізатор HYT-4118 підвищеної активності від визнаного світового лідера галузі компанії UOP (США).

"Ця подія визначна тим, що даний каталізатор досі не використовували у промисловості. Крім того, його вперше у світі буде застосовано на установці гідроочищення дизельного пального Шебелинського ГПЗ для виробництва дизельного пального з ультранизьким вмістом сірки", - наголосили в "Укргазвидобування".

Також завдяки комплексу робіт з модернізації зменшено кількість зупинок для проведення планово-попереджувальних ремонтів – з двох до одного разу на рік. 

У жовтні експерти прогнозували, що Україні загрожує дефіцит автомобільного бензину через те, що декілька великих виробників припиняють поставки бензину в Україну. А також - у зв'язку з ремонтами НПЗ. Так, Мозирський завод, який забезпечує до половини поставок бензину в Україні, у жовтні зупинили на плановий капітальний ремонт. З 23 жовтня до 10 листопада зупиняв роботу ще і Шебелинський ГПЗ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>