Харківський авіазавод отримає $150 мільйонів для виробництва літаків - Укроборонпром

Харківський авіазавод отримає $150 мільйонів для виробництва літаків - Укроборонпром

2916
Ukrinform
Державний концерн "Укроборонпром" заявив про залучення 150 млн доларів інвестицій від американської компанії Oriole Capital Group для Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.

Така домовленість була досягнута під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, яка проходить в Об'єднаних Арабських Еміратах, повідомляє прес-служба держконцерну. 

Так, згідно з домовленістю, ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство", що входить до складу Укроборонпрому, отримає замовлення на серійне виробництво літаків у розмірі 150 мільйонів доларів США.

В першу чергу мова йде про серійне виробництво на потужностях ДП "Харківське державне авіаційне виробниче підприємство" українських Ан-74 у різних модифікаціях. У свою чергу Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків.

“Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74”, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Україна використовує можливості космічної галузі максимум на 7% - Каденюк

Окрім того, Харківське державне авіаційне виробниче підприємство отримуватиме замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування та навчання пілотів. 

"Ця домовленість із залучення інвестицій з США є надважливою подією для України. Вперше на авіабудівне підприємство нашої країни заходить потужний інвестор міжнародного рівня, який планує вкладати кошти протягом багатьох років. Це є доказом того, що підприємства "Укроборонпрому" є надійними партнерами світового рівня, які гарантують якісне та своєчасне виконання замовлень. Фактично, це чіткий сигнал, "зелене світло", для інших інвесторів, які зараз обмірковують можливості інвестицій в українську високотехнологічну промисловість. Інвестиційна та операційна підтримка Oriole значно підвищить комерційні виробничі можливості країни в регіоні та за її межами і являє собою стратегічну можливість продемонструвати об'єднані можливості партнерства України та США", - прокоментував досягнуті домовленості генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов. 

Генеральний директор Oriole Capital Group Хоссейн Мусаві у свою чергу зазначив, що партнерство між Oriole, "Укроборонпромом" та "Харківським державним авіаційним виробничим підприємством" виходить за рамки географічних кордонів. 

"Це поверне до життя один з найбільш знакових та унікальних літаків в світі - Ан-74. Ми захоплені духом партнерства і прозорістю співпраці, про що ми переконалися при роботі з українськими підприємствами. Ми будемо раді реалізувати потенціал цієї захоплюючої можливості", - заявив Мусаві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>