Нафта після дводенного зниження знову зросла в ціні

Нафта після дводенного зниження знову зросла в ціні

2268
Ukrinform
Нафта зросла в ціні в четвер, відкотившись після зниження, спричиненого даними по запасах нафти в США.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті. 

На Нью-йоркській товарній біржі нафта марки WTI з поставкою в грудні подорожчала на 0,12% до $56, 88. На Intercontinental Exchange нафта марки Brent зросла в ціні на 0,14% до $63, 58 за барель.

Учора ціна на нафту знизилася, після того, як дані показали, що запаси нафти в США зросли, а обсяг виробництва досяг рекордного високого рівня минулого тижня, компенсувавши більше, ніж очікувалося, скорочення запасів нафтопродуктів.

Нафта втратила в ціні другий день поспіль, оскільки побоювання у зв'язку зі збільшенням обсягу видобутку нафти в США обмежили зростання, після того, як Управління з енергетичної інформації повідомило, що запаси нафти зросли сильніше, ніж очікувалося, а запаси дистилятів і бензину скоротилися.

Згідно з попередніми оцінками, обсяг видобутку нафти у США зріс на 0,7% до історичного максимуму в 9,62 млн барелів за день, повідомило Управління з енергетичної інформації. Це найбільший обсяг видобутку з червня 2015 р. Запаси нафти в США скоротилися на 2,2 млн барелів, хоча очікувалося, що запаси нафти скоротяться на 2,8 млн барелів. При цьому запаси бензину, одного з продуктів переробки нафти, впали на 3,3 млн барелів, а запаси дистилятів, включаючи дизельне паливо і топковий мазут, скоротилися на 3,4 млн барелів, хоча очікувалося, що вони скоротяться на 1,9 млн і 1,4 млн відповідно.

Читайте також: На АЗС Київщини за бензин просять від 25,59 до 28,99

Зниженню цін на нафту також посприяли повідомлення, що обсяг імпорту нафти в Китай у жовтні впав до 7,3 млн барелів за день з приблизно 9 млн барелів за день у вересні, згідно з даними Головного митного управління Китаю.

Днем раніше ОПЕК у своєму звіті про стан світового ринку нафти підвищила прогноз щодо обсягу видобутку нафти в Північній Америці до 5,1 млн барелів за день з 4,1 млн, назвавши нещодавнє зростання цін на нафту однією з причин зростання обсягу видобутку сланцевої нафти.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 63,62 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 63,48 долара за барель, що на 1 цент нижче рівня закриття торгів ($63, 49).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>