НБУ пропонує оновити порядок реєстрації та ліцензування банків

НБУ пропонує оновити порядок реєстрації та ліцензування банків

Укрінформ
Національний банк України пропонує оновити порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів відповідно до нових вимог законодавства.

Про це повідомляє прес-служба НБУ

«Національний банк України пропонує привести у відповідність до законодавства норми Положення про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів. З цією метою НБУ розробив проект постанови Правління Національного банку України «Про затвердження Змін до Положення про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів», - йдеться в повідомленні.

Внесення змін обумовлено приведенням норм Положення №306 у відповідність до нових вимог законодавства. Зокрема, йдеться про зміни до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах” та до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами-підприємцями”.

Читайте також: ЄБРР підтвердив стабільне зростання ВВП України

Проектом передбачено внесення змін до Положення про порядок реєстрації та ліцензування банків, відкриття відокремлених підрозділів, затвердженого постановою Правління Національного банку України від  08 вересня 2011 року №306 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 жовтня 2011 року за №1203/19941 (далі - Положення №306). Проект та Аналіз регуляторного впливу цього проекту пропонуються для громадського обговорення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-