Динаміка перевезень Укрзалізниці: Вантажів поменшало на 1%, пасажирів - на 2%

Динаміка перевезень Укрзалізниці: Вантажів поменшало на 1%, пасажирів - на 2%

Укрінформ
ПАТ "Укрзалізниця" за 9 місяців цього року збільшила на 14 % обсяги транзитних перевезень, на 8,7 % – імпортних та на 4,1 % – обсяги експортних перевезень.

Такі дані оприлюднила у середу прес-служба Укрзалізниці

"За 9 місяців 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» збільшила на 14 % обсяги транзитних перевезень, на 8,7 % – імпортних та на 4,1 % – обсяги експортних перевезень. Так, за цей період перевезено 14,4 млн тонн транзитних вантажів, 30,4 млн тонн імпортних та 87 млн тонн експортних вантажів", - йдеться у повідомленні.

При цьому показник перевезень залізничним транспортом за січень-вересень 2017 року зменшився на 1% порівняно з аналогічним періодом минулого року та склав 250,9 млн тонн вантажів. У внутрішньому сполученні перевезено майже 119 млн тонн, що на 9,2 % менше відповідного показника минулого року.

Також несуттєво, за даними прес-служби,  на 2% -  зменшився показник кількості пасажирів, перевезених залізницею. Так, за 9 місяців поточного року було перевезено в дальньому та приміському сполученні 121 млн пасажирів проти 123,5 млн осіб – показник 9 місяців минулого року. Зменшення кількості відбулося за рахунок зменшення пасажирів приміського сектору. Приміським транспортом подорожувало майже 86,6 млн пасажирів проти 90 млн пасажирів - показник 9 місяців минулого року.

Читайте також: Модель корпоративного управління для Укрзалізниці запропонує Deloitte - аукціон

У дальньому сполученні пасажирів стало на 5,6% більше - перевезено понад 34,4 млн осіб. Завдяки розвитку міждержавного залізничного сполучення, зокрема, призначенню в поточному році швидкісних поїздів Київ – Перемишль та Здолбунів – Холм, кількість пасажирів у міжнародному сполученні зросла на 16%, повідомила прес-служба Укрзалізниці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-