Херсонський завод "Паллада" хоче продовжити співпрацю з кіпрською компанією

Херсонський завод "Паллада" хоче продовжити співпрацю з кіпрською компанією

2032
Ukrinform
Херсонський завод "Паллада" веде переговори з кіпрською компанією "Multimarine Shipyards Ltd" про побудову для неї ще одного плавучого доку.

Про це поінформував директор Херсонського державного заводу "Паллада" Валерій Маломан після урочистої церемонії передачі у п'ятницю збудованого на підприємстві композитного плавучого доку "ERENEOS" компанії "Multimarine Shipyards Ltd", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Замовник (компанія "Multimarine Shipyards Ltd" - ред.) задоволений залишився (збудованим доком - ред.). Зараз ми працюємо із замовником по наступному доку. Йдуть переговори по будівництву наступного доку", - розповів Маломан.

Як він зазначив, "поки що контракт не підписано, але будемо сподіватись, що (в результаті цих переговорів - ред.) також підпишемо контракт".

Читайте також: В Укроборонпромі розповіли, як заводи Херсонщини заміщують імпорт з Росії

Як повідомляв Укрінформ, у Херсоні у п'ятницю на Херсонському державному заводі "Паллада" відбулася урочиста церемонія передачі збудованого тут композитного плавучого доку "ERENEOS" замовникові - компанії "Multimarine Shipyards Ltd" з Республіки Кіпр. Док було закладено на "Палладі" 9 вересня 2016 року. Його вартість - 8 млн доларів США. Вантажопідйомність доку – 7100 тонн. Він використовуватиметься для докування та ремонту суден освоєння морського шельфу.

Завод "Паллада" заснований у 1936 році. Підприємство виготовляє плавучі залізобетонні та спеціальні доки, понтони для будівництва на них готелів і ресторанів, причали, хвилеломи та інші плавучі споруди різного призначення. Доки, споруджені на "Палладі", експлуатуються в Росії, Японії, Кореї, Болгарії, Фінляндії, Хорватії, Латвії, Естонії, Анголі, В'єтнамі, Нігерії, Алжирі, Південно-Африканській республіці та інших країнах. В Україні та країнах колишнього Радянського Союзу це єдине підприємство, яке виготовляє залізобетонні плавучі доки. Наразі Херсонський державний завод "Паллада" входить до структури Державного концерну "Укроборонпром".

Фото: Укроборонпром

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>