Нафта дорожчає в очікуванні даних щодо бурової активності у США

Нафта дорожчає в очікуванні даних щодо бурової активності у США

739
Ukrinform
Нафта зросла в ціні у п'ятницю в очікуванні даних щодо кількості діючих бурових установок у США.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com 

На Нью-Йоркській товарній біржі ф'ючерси на нафту марки WTI з постачанням у грудні зросли в ціні на 0,48% до $54,80 за барель. На ICE Futures Exchange нафта марки Brent подорожчала на 0,36% до $60,84 за барель.

Учора нафта зросла в ціні, оскільки чутки про наступне продовження угоди ОПЕК зміцнюють очікування, що баланс на ринку нафти незабаром відновиться.

Саудівська Аравія продовжила скорочувати обсяг видобутку нафти, а її запаси суттєво скоротилися в жовтні, заявив міністр енергетики країни Халід аль-Фаліх у четвер. У результаті рівень дотримання зобов'язань у рамках угоди про скорочення обсягу видобутку нафти був «відмінним».

Фаліх також заявив, що хоче й надалі працювати у рамках угоди, зазначивши, що ОПЕК має забезпечити подальше зниження запасів після березня. Наступний саміт ОПЕК пройде у Відні 30 листопада.

У травні країни ОПЕК домовилися продовжити угоду про скорочення обсягу видобутку нафти на дев'ять місяців до березня, але залишили обсяг скорочення на рівні в 1,8 млн барелів на день, узгоджений у листопаді минулого року.

Росія також дотримується зобов'язань у рамках угоди, хоча вчора дані показали, що її обсяг видобутку зріс з 10,91 млн барелів на день до 10,93 млн.

Читайте також: Суд Москви відмовив Україні у припиненні провадження за позовом "Татнафти"

США тим часом продовжили нарощувати обсяг видобутку нафти, який зріс на 46 тис. барелів на день до 9,55 млн, тоді як обсяг експорту нафти зріс до найвищого в історії рівня в 2,13 млн барелів на день, повідомило в середу Управління з питань енергетичної інформації.

Проте, більше, ніж очікувалося, скорочення запасів нафти і бензину — на 2,4 млн і 1,8 млн барелів відповідно — компенсувало збільшення обсягу видобутку.

Трейдери з увагою стежать за даними щощо бурової активності, які з'являться сьогодні, оскільки вони можуть вказати на перспективи попиту і пропозиції на ринку нафти США.

Станом на 09:45 за київським часом ціну на нафту марки Brent встановлено на рівні 60,75 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 60,72 долара за барель, що на 10 центів вище за рівень закриття торгів ($60,62).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>