Нафта торгується різноспрямовано: Brent вище $60 за баррель, WTI - $54

Нафта торгується різноспрямовано: Brent вище $60 за баррель, WTI - $54

1383
Ukrinform
Нафта показує змішані результати в четвер, а інвестори зберігають оптимізм з приводу відновлення балансу між попитом і пропозицією на світовому ринку.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

На Нью-Йоркській товарній біржі ф'ючерси на нафту марки WTI з постачанням в грудні зросли в ціні на 0,11% до $54,24 за барель. На ICE Futures Exchange нафта марки Brent подорожчала на 0,03% до $60, 51 за барель. На день раніше нафта марки WTI уперше з 3 січня перевищила рівень в 55 доларів за баррель.

Учора нафта впала в ціні, оскільки збільшення об'єму експорту нафти компенсувало дані щодо більшого, ніж очікувалося, скорочення запасів нафти і бензину в США.

Обсяг виробництва нафти в США зріс на 46 тис. барелів на день до 9,55 млн, що близько до рекорду в 9,61 млн, зафіксованого 5 червня 2015 р., тоді як об'єм експорту нафти зріс до найвищого в історії рівня у 2,13 млн барелів в день, повідомило в середу Управління з енергетичної інформації.

Читайте також: Майже 25 мільярдів: Нафтогаз порахував дохід від транзиту

Збільшення об'єму експорту нафти відбувається у зв'язку зі збільшенням спреда між вартістю нафти марок Brent і WTI, що призводить до збільшення попиту на американську нафту на світовому ринку.

Збільшення об'єму видобутку нафти затьмарило змішані дані Управління з енергетичної інформації, які показали більше, ніж очікувалося, зменшення запасів нафти і бензину і менше, ніж очікувалося, зменшення запасів дистилятів. Запаси нафти в США за тиждень з 21 по 27 жовтня скоротилися на 2,4 млн барелів. Очікувалося, що вони скоротяться на 1,8 млн. При цьому запаси бензину, одного з головних продуктів переробки нафти, впали на 4 млн баррелів, хоча очікувалося, що вони скоротяться на 2,1 млн, а запаси дистилятів, включаючи дизельне паливо і паливневий мазут, - на 320 тис., хоча очікувалося, що вони зменшаться на 2,1 млн.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 60,50 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 60,48 долара за барель, що на 1 цент нижче від рівня закриття торгів($60,49).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>