НБУ змінив порядок ведення касових операцій банками

НБУ змінив порядок ведення касових операцій банками

1563
Ukrinform
Національний банк України унормував ряд питань, спрямованих на правове забезпечення діяльності банків, зокрема, в частині здійснення касових операцій банками в Україні.

Про це йдеться у постанові правління Нацбанку від 26 жовтня № 107 "Про затвердження змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні", повідомляє прес-служба НБУ.

"Прийняття цього документа (постанови № 107 - ред.) пов'язано із приведенням окремих норм Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні до вимог закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями" - йдеться в повідомленні.

Зокрема, норми постанови № 107 передбачають, що відбиток печатки клієнта на грошовому чеку відтепер не є обов'язковим.

Читайте також: НБУ розробив концепцію нового регулювання та ліцензування банків

Крім цього, Інструкцію про ведення касових операцій банками в Україні доповнено єдиними характеристиками пакувального матеріалу, що використовується для упаковки банкнот і монет, а також вимогами щодо вкладання монет в упаковку. Також постановою № 107 уточнюються терміни передачі банками статистичної звітності та сумнівних банкнот на дослідження, що пов'язано з трансформаційними процесами, які відбуваються в Національному банку України.

Постанова № 107 набуває чинності з 1 листопада 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>