ДФС хоче описати два мільярди кубів газу Укрнафти для погашення боргу

ДФС хоче описати два мільярди кубів газу Укрнафти для погашення боргу

1159
Ukrinform
Державна фіскальна служба заявляє, що отримала можливість для погашення податкового боргу ПАТ "Укрнафта" завдяки постанові Верховного суду.

Про це повідомляє прес-служба ДФС. 

"Постановою Верховного суду України від 24 жовтня 2017 р. частково задоволені скарги Офісу великих платників податків ДФС та ПАТ "Укртрансгаз" на судові рішення за позовом ПАТ "Укрнафта", яким офіс було зобов'язано описати у податкову заставу 2 млрд куб. метрів природного газу видобутку 2006 року. При цьому, за інформацією НАК "Нафтогаз України" та ПАТ "Укртрансгаз", зазначений газ відсутній в газотранспортній системі, оскільки був спожитий населенням ще у 2007-2008 роках", - йдеться в повідомленні.

У ДФС зазначають, що такі судові рішення (загалом їх було 3) не дозволяли офісу вживати заходи з погашення податкового боргу, який підприємство постійно збільшувало. Лише протягом 2017 року приріст податкового боргу ПАТ "Укрнафта" у зв'язку із несплатою самостійно задекларованих грошових зобов'язань склав 1,3 млрд грн. І на сьогодні загальна сума боргу підприємства сягнула 13,9 млрд грн, йдеться в повідомленні.

Читайте також: Укрнафта спростовує заяву ДФС про борг: рішення суду не остаточне

"На сьогоднішній день, враховуючи постанову ВСУ, офіс отримав усі підстави для вжиття заходів щодо погашення податкового боргу підприємства. Так, 25 жовтня 2017 р., відповідно до вимог Податкового кодексу України, податковий керуючий здійснив вихід на підприємство з метою отримання від ПАТ "Укрнафта" інформації про наявне ліквідне майно підприємства, необхідного для подальшого доопису майна в податкову заставу. Однак боржник не виконав законних вимог податкового керуючого щодо надання необхідної інформації та документів для здійснення ним повноважень щодо погашення податкового боргу. Враховуючи це, було складено акт про перешкоджання діям податкового керуючого", - наголошують в ДФС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>