Смарт-спеціалізація промисловості: МЕРТ запускає пілотний проект у трьох регіонах

Смарт-спеціалізація промисловості: МЕРТ запускає пілотний проект у трьох регіонах

2139
Ukrinform
У трьох регіонах України розпочинаються пілотні проекти із запровадження смарт-спеціалізації промисловості.

Про це інформує прес-служба Мінекономрозвитку.

"26 жовтня, відбулася зустріч щодо запровадження стратегії смарт-спеціалізації для національної промисловості України", - йдеться у повідомленні.

У МЕРТ зазначають, що смарт-спеціалізація промисловості - це підхід Європейського Союзу до виявлення унікальних функцій і активів кожної країни і регіону, підкреслення конкурентних переваг промисловості кожного регіону і зосередження уваги регіональних партнерів на баченні майбутніх досягнень. Смарт-спеціалізація має вирішальне значення для фактичної ефективності інвестицій в інновації в промисловості. Запровадження смарт-спеціалізації промисловості розпочнеться з пілотного проекту у трьох регіонах. Результати пілоту будуть проаналізовані і використані для масштабування проекту на інші регіони

"Ми усвідомлюємо, що смарт-спеціалізація - це одне з рішень, які допоможуть трансформувати українські індустрії. Це також ключова частина зусиль Європи, допомогти українським регіонам вийти з економічної рецесії, яку спричинила російська агресія", - зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Читайте також: Мінекономіки: Україна може піднятись у рейтингу Doing Business на 30-35 позицій

У відомстві зазначають, що стратегія смарт-спеціалізації вже давно і ефективно використовується у Європейському Союзі. Тому разом з Офісом реформ Кабінету міністрів допомагатиме її впроваджувати в Україні Спільний дослідницький центр при Єврокомісії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>