Служба фінрозслідувань зможе аналізувати роботу бізнесу навіть на відстані - Гройсман

Служба фінрозслідувань зможе аналізувати роботу бізнесу навіть на відстані - Гройсман

706
Ukrinform
Служба фінансових розслідувань зможе навіть на відстані аналізувати, наскільки чесно та прозоро працює бізнес.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі "112 Україна" після робочої поїздки на Полтавщину.

"Наше завдання - створити абсолютно якісний інтелектуальний орган, який зможе на відстані аналізувати, як працює бізнес. І якщо якийсь бізнес працює нечесно, тоді реагувати. І це значно покращить інвестиційний клімат в Україні", - сказав Гройсман.

Крім того, додав він, це посилить відповідальність як представників бізнесу, так і працівників Служби фінрозслідувань.

Гройсман нагадав, що вже скоро уряд подасть у парламент законопроект щодо створення відповідальності за неправомірні перевірки бізнесу.

Як повідомляв Укрінформ, 25 жовтня Гройсман заявляв, що уряд направив на розгляд Верховної Ради законопроект щодо Служби фінансових розслідувань і хоче, аби його ухвалили якнайшвидше.

Читайте також: Гройсман про повернення ПДВ: Систему "відкатів" подолали

Передбачається, що СФР, зокрема, проводитиме оперативно-розшукову діяльність, а також досудове розслідування в межах наданої законом компетенції; здійснюватиме розшук осіб, які переховуються від слідства та суду за злочини, віднесені до її підслідності; отримуватиме інформацію про операції, рахунки, вклади, правочини фізичних та юридичних осіб від фізичних та юридичних осіб, депозитарних, фінансових установ, а також від Центрального депозитарію, клірингових установ та інших учасників депозитарної системи України тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-