Україна і Корея планують довести взаємний товарообіг у 2018 році до $1 мільярда

Україна і Корея планують довести взаємний товарообіг у 2018 році до $1 мільярда

1459
Ukrinform
Обсяг товарообігу між Україною і Кореєю цього року очікується на рівні понад 800 млн доларів, а наступного року його планується довести до мільярда доларів.

Про це на прес-конференції у четвер, 19 жовтня, заявив посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, повідомляє кореспондент Укрінформу

«У першому півріччі товарообіг між Україною і Кореєю зріс на більш як 20 відсотків. Ми очікуємо, що до кінця року товарообіг досягне 800 млн доларів», - сказав Лі Янг Гу.

Він додав, що ця цифра не є великою, особливо з урахуванням потенціалу обох країн. Посол висловив сподівання, що обсяги двостороннього товарообігу зростатимуть, адже економіка України відновлюється, тож інтерес корейських інвесторів до України зростатиме.

Читайте також: Східний комітет німецької економіки прогнозує 20% зростання товарообігу з Україною

Державний секретар МЗС України Андрій Заяць у свою чергу зазначив, якщо темпи зростання товарообігу між Україною і Кореєю і в другому півріччі збережуться на тому ж рівні, то цілком реалістично до кінця року вийти на цифри 810-815 млн доларів. Він додав, завдяки тому, що наразі приділяється багато уваги співпраці України і Кореї в галузі високих технологій, значно зростатиме і обсяг торгівлі послугами.

«Я впевнений, що реалізація тих проектів, які вже розпочалися, і тих, які плануються з Київським політехнічним інститутом, цілком реально у 2018 році довести взаємний обмін товарами і послугами до більш як 1 млрд доларів», - зазначив Заяць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>