ДФС:

ДФС: "Єдиноподатники" щороку нарощують сплати до бюджету на 2-3 мільярди

Укрінформ
З початку року фізичні особи – підприємці сплатили до бюджету 11,1 млрд грн єдиного податку.

Про це повідомляє Державна фіскальна служба.

"За 9 місяців 2017 року в цілому по Україні забезпечено до бюджету надходження з єдиного податку від фізичних осіб – підприємців у сумі 11,1 млрд грн. Це на 3,8 млрд грн більше, ніж за аналогічний період минулого року (у січні – вересні 2016 року надходження становили 7,4 млрд грн), темп росту надходжень з єдиного податку становить 151,1%", - повідомив директор Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк.

Як вважають в ДФС, збільшення надходжень від єдиного податку - це заслуга держави, яка покращую рівень адміністрування податків.

"Завдяки покращенню рівня адміністрування податків, зокрема, спрощенню умов ведення бізнесу та оптимізації груп платників спрощеної системи спостерігається позитивна динаміка росту бюджетних надходжень та кількості платників єдиного податку", - зазначив Дроняк.

У той же час, в ДФС визнають, що ДФС фіксує динаміку збільшення надходжень від платників єдиного податку на 2-3 млрд грн щорічно.

«Щорічно ДФС фіксує динаміку збільшення надходжень від платників єдиного податку на 2-3 млрд грн. 70% відрахувань в основному припадають на підприємців третьої групи. Якщо у 2014 році обсяг сплаченого єдиного податку складав майже 3,5 млрд грн, у 2015 році – 4,8 млрд грн, то вже у 2016 році підприємці третьої групи сплатили майже 8,4 млрд грн. Тільки за 9 місяців поточного року обсяг сплаченого ними єдиного податку склав понад 8 млрд грн», - наголосив Дроняк.

Читайте також: Україна і Швейцарія планують зміни до угоди про уникнення подвійного оподаткування

Він також зазначив, що станом на 1 жовтня 2017 року 1245,2 тис. фізичних осіб – підприємців застосовують спрощену систему оподаткування. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість зареєстрованих платників єдиного податку збільшилась майже на 137 тис. осіб.

На сьогодні кількість платників єдиного податку, що обрали:

- першу групу першу групу спрощеної системи оподаткування становить 218,8 тис. осіб (або 17,6%);

- другу групу – 606,7 тис. осіб (або 48,7%);

- третю групу – 419,6 тис. осіб (33,7%).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-