Підготовка Укрзалізниці до зими буде не в кабінетах, а в депо - Кравцов

Підготовка Укрзалізниці до зими буде не в кабінетах, а в депо - Кравцов

1778
Укрінформ
В.о. голови правління товариства Євген Кравцов заявляє, що підготовка ПАТ "Укрзалізниці" до нинішньої зими відбуватиметься не в кабінетах, а в депо.

Про це повідомляє прес-служба УЗ за підсумками наради з підготовки до зими, що відбулася 12 жовтня на технічній пасажирській станції "Дарниця".

"За словами керівника "Укрзалізниці", перевіряти стан готовності до зими є дієвим не на основі звітів, а безпосередньо на залізничних об’єктах. Тому нараду провели на технічній пасажирській станції "Дарниця", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Перше, друге і компот: Укрзалізниця готує "нічне меню"

Так, за підсумками відвідування пасажирської станції "Дарниця" Кравцов поставив завдання забезпечити поїзди вугіллям для опалення, сформувати достатній його запас у регіональних філіях, видати працівникам спецодяг та спецвзуття, привести до повної  готовності котельні, пункти обігріву.

Тут також обговорили і перспективи використання цеху №3, що буде збудований після затвердження його проекту Кабінетом міністрів України.

З метою контролю, вже на початку наступного тижня Євген Кравцов проведе селекторну нараду з керівниками регіональних філій товариства щодо ходу підготовки до роботи галузі в зимовий період.

Фото: uz.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-