Україна і В'єтнам домовились про розширення економічної співпраці

Україна і В'єтнам домовились про розширення економічної співпраці

Укрінформ
На пленарному засіданні українсько-в’єтнамської Міжурядової комісії з питань торгово-економічного та науково-технічного співробітництва сторони домовились про розширення співпраці в економічній сфері.

 Про це повідомляє Урядовий портал. 

"Україна та В’єтнам мають чудові перспективи більш динамічного розвитку торговельно-економічних відносин. Згідно з дослідженнями, проведеними у рамках написання Експортної стратегії України, В’єтнам входить на сьогодні до переліку країн, з якими Україна недоторговує. Це стосується зокрема продукції агросектору. Сьогоднішні домовленості нададуть додаткового імпульсу аби надолужити втрачене і вже найближчим часом вийти на якісно новий рівень взаємовигідної співпраці", - сказав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Читайте також: Україна і Туреччина домовилися довести товарообіг до $10 мільярдів

Товарообіг між Україною та В’єтнамом протягом останніх двох років стабільно зростає. За результатами 2016 року В'єтнам став одним із найбільших торговельних партнерів України серед країн Азії та Тихоокеанського регіону. Згідно з інформацією Державної служби статистики України, за підсумками 7 місяців 2017 року товарообіг між Україною та В’єтнамом склав $242,9 млн (зростання на рівні 17,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року). Обсяг експорту склав $48,6 млн і збільшився на 14,5%.

Україна зацікавлена у розвитку співпраці із В’єтнамом, особливо що стосується надання Україні дозволу на експорт продукції рослинного походження на ринок В’єтнаму. Україна також прагне поглибити співпрацю щодо виробництва продукції машинобудування, співпрацю в енергетичній сфері, а саме в проектах модернізації, реконструкції та будівництва нових електроенергетичних станцій на території В’єтнаму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-