Миколаївська ОДА: Причали глиноземного заводу використовувались неефективно

Миколаївська ОДА: Причали глиноземного заводу використовувались неефективно

899
Укрінформ
Господарський суд Миколаївської області задовольнив позов обласної прокуратури, розірвавши договір оренди причалів між Миколаївським глиноземним заводом і Фондом державного майна України.

Про це у відеозверненні, опублікованому у Facebook, повідомив глава Миколаївської ОДА Олексій Савченко. 

«Сьогодні у нас велика перемога! За позовом облпрокуратури Господарський суд Миколаївської області розірвав договір оренди причалів Миколаївського глиноземного заводу з Фондом державного майна України. Причина - їх неефективне, неконкурентне, навіть монопольне використання, що створило перешкоди для розвитку багатьох підприємств», - заявив Савченко.

За його словами, за час оренди з 1998-го року державне майно не ставало кращим, а незначні надходження від оренди за неконкурентними цінами не залишалися в місцевому бюджеті. 

Читайте також: Фонд держмайна перевірить дотримання інвестзобов'язань на приватизованих об'єктах

Як уже повідомляв Укрінформ, у квітні 2017 року очільник Миколаївщини ініціював створення на державному рівні тимчасової слідчої комісії, яка б зайнялася перевіркою законності приватизації Миколаївського глиноземного заводу. Савченко також вважає, що треба забрати у МГЗ 30% акцій, які колись належали державі, або причальні стінки, котрими підприємство користується задешево.

З неофіційних джерел відомо, що власником Миколаївського глиноземного заводу є російська компанія РУСАЛ, якою володіє олігарх Олег Дерипаска.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-