Агрофонд: Нестача борошна на Івано-Франківському КХП - на 5 мільйонів

Агрофонд: Нестача борошна на Івано-Франківському КХП - на 5 мільйонів

798
Укрінформ
Під час планової перевірки на ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» співробітниками ПАТ «Аграрний фонд» була виявлена нестача борошна, яке належить фонду і знаходилось на зберіганні на КХП.

Про це повідомляє прес-служба Агрофонду

За попередніми оцінками фахівців ПАТ «Аграрний фонд», нестача борошна на складах КХП складає близько 800 тонн загальною вартістю 5 млн грн.

"Співробітники Івано-Франківського КХП чинили спротив і не допускали фахівців ПАТ «Аграрний фонд» на територію підприємства для проведення перевірки. Що стосується зерна, яке належить ПАТ «Аграрний фонд» та перебуває на зберіганні на КХП, то службові особи КХП відмовились надати необхідну інформацію і не дали змоги провести необхідну перевірку. На територію підприємства для перевірки не допускаються також представники інших компаній (зокрема, приватних), які зберігають зерно на КХП. У цьому зв'язку виникають сумніви щодо фактичної наявності зерна на даному елеваторі", - зазначили у профільному відомстві.

Зазначається, що відповідні заяви про викрадення державного майна, що належить ПАТ «Аграрний фонд», направлені до Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Військової прокуратури України.

"Варто зауважити, що керівництва КХП на підприємстві увесь цей час не було. Більш того, оскільки директор ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів» вже протягом декількох місяців не з'являвся на підприємстві, голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук звернувся до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з питанням доцільності подальшого перебування Володимира Дегтяря на посаді директора підприємства", - наголосили в АФ.

Читайте також: Імпорт м'яса зростатиме, якщо в Україні не змінять цінову політику - експерти

Окрім зазначених збитків, на сьогодні борг ДП «Івано-Франківський КХП» перед ПАТ «Аграрний фонд» становить 1,3 млн грн.

Борг ТОВ «Сварог-ІФ» - підприємства, пов'язаного з керівництвом КХП, перед ПАТ «Аграрний фонд» становить 2,9 млн грн.

Довідка. ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів», засноване в 1979 році. ПАТ «Аграрний фонд» співпрацює з КХП з 2013 року в частині зберігання та переробки зерна. Фактично Івано-Франківський КХП є найбільшим зберігачем та переробним підприємством в Івано-Франківській області та розташований поблизу обласного центру, що позитивно вливає на логістику.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-