Україна - Туреччина: безподаткове перевезення вантажів можливе

Україна - Туреччина: безподаткове перевезення вантажів можливе

Укрінформ
Верховна Рада ратифікувала Угоду між урядами України та Турецької Республіки про міжнародні комбіновані перевезення, яка була укладена 4 листопада 2016 року.

За прийняття відповідного законопроекту №0154 проголосувало 229 депутатів при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Ця угода поширюється на міжнародні перевезення вантажів, що здійснюються залізничним, водним та/або автомобільним транспортом, зареєстрованим на території держави - учасниці угоди, між територіями держав - учасниць або транзитом через територію держав однієї або обох договірних сторін.

Стаття 6 Угоди визначає надання преміальних дозволів. Згідно з угодою - це документ, виданий компетентними органами сторони угоди перевізнику, чий автомобільний транспортний засіб використовує «поїзд Ро-Ла», що надає право перевізнику виконувати перевезення, не сплачуючи плату за користування дорогами. Документ надає право виконувати безподаткове перевезення автошляхами держав договірних сторін при здійсненні комбінованого перевезення вантажу. 

Читайте також: Гройсман: Законопроект про Службу фінансових розслідувань доопрацюють за місяць

При цьому угодою визначається, що комбіноване перевезення - це перевезення кількома видами транспорту у спеціальному транспортному засобі із кузовом, напівпричіпом або причіпом вантажів залізничним чи морським транспортом. При цьому початкова чи завершальна стадії перевезення здійснюються автотранспортом, але на максимально коротку відстань. Сторони, згідно з угодою, зобов'язуються сприяти скороченню часу проходження митного та іншого видів контролю на своїх митницях під час здійснення комбінованих перевезень з супроводом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-