Гройсман: Законопроект про Службу фінансових розслідувань доопрацюють за місяць

Гройсман: Законопроект про Службу фінансових розслідувань доопрацюють за місяць

Укрінформ
Володимир Гройсман розраховує, що Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики доопрацює законопроект «Про службу фінансових розслідувань» протягом місяця.

Про це він заявив під час засідання уряду в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На зустрічі з бізнесом ми домовилися про те, що протягом місяця комітет Ніни Петрівни (Ніна Южаніна - голова Комітету ВР з питань податкової та митної політики -  ред.) узагальнює цей законопроект, щоб мінімізувати, можливо, навіть поправки між першим і другим читанням, щоб він був достатньо підготовлений. Ми готові це підтримати спільно з експертним середовищем і громадськістю для того, щоб якомога швидше запустити в роботу Службу фінансових розслідувань і ліквідувати ці підрозділи Міністерства внутрішніх справ, СБУ, Генпрокуратури, які займаються економічними питаннями», - заявив Гройсман.

Він наголосив на необхідності абсолютної більшості в парламенті на підтримку законопроекту про Службу фінансових розслідувань.

«І тому ми домовилися, що ми чекаємо протягом місяця, комітет доопрацьовує, ми зустрічаємося ще раз із бізнесом, громадськістю, експертами, широко його обговорюємо, приймаємо рішення, виходимо в парламент на голосування. Я вважаю, цей формат є абсолютно гарним з точки зору прийняття рішень, бо якщо говорити про внесення законів, то питання в тому, щоб вони були прийняті», - підкреслив Прем'єр-міністр.

Читайте також: Гройсман закликав НБУ створити умови для відновлення кредитування економіки

Як повідомлялося, Кабінет міністрів у березні схвалив законопроект, за яким в Україні створюється Служба фінансових розслідувань замість податкової міліції.

СФР, зокрема, проводитиме оперативно-розшукову діяльність, а також досудове розслідування в межах наданої законом компетенції; здійснюватиме розшук осіб, які переховуються від слідства та суду за злочини, віднесені до її підслідності; отримуватиме інформацію про операції, рахунки, вклади, правочини фізичних та юридичних осіб від фізичних та юридичних осіб, депозитарних, фінансових установ, а також від Центрального депозитарію, клірингових установ, та інших учасників депозитарної системи України тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-