Dragon Capital знову купує - цього разу БЦ «Прайм» та «Євразія»

Dragon Capital знову купує - цього разу БЦ «Прайм» та «Євразія»

1331
Ukrinform
Інвестиційна компанія Dragon Capital, вслід за придбанням на поточному тижні телерадіокомпанії "Радіо-Ера", придбала бізнес-центри «Прайм» та «Євразія».

Про це Укрінформ повідомили в прес-службі компанії.

"Компанія New Ukraine PE Holding, що входить до групи компаній Dragon Capital, основним акціонером якої є фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund, завершила угоду з придбання бізнес-центрів «Прайм» та «Євразія» в ПАТ «БТА БАНК»", - йдеться у повідомленні.

Генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала заявив у цьому зв'язку, що цією інвестицією збільшено портфель до п’яти об’єктів в трьох основних секторах комерційної нерухомості, загальна площа яких становить понад 205 тис. кв. м.

«Ми раді завершити цю значну транзакцію, переговори щодо якої почали більше року тому... Вийшовши в сектор офісної нерухомості, ми диверсифікували наші інвестиції та продемонстрували нашу віру у подальше відновлення ділової активності в Україні», - сказав гендиректор Dragon Capital.

Нагадаємо, це вже четверта та п’ята інвестиції в Україні компанії New Ukraine PE Holding, яка у минулому році придбала торговий центр «Піраміда» та складські комплекси West Gate Logistics i East Gate Logistics.

Читайте також: Україна і Туреччина домовились про захист інвестицій

БЦ «Євразія» та БЦ «Прайм» — бізнес-центри класу А, що розташовані в діловому центрі міста Києва на вул. Жилянській. Їх загальна площа 33 423 та 9 140 тис. кв. м відповідно. На момент укладення угоди вакантність площ в обох бізнес-центрах становила менше 1%. Ключові орендарі - Microsoft, PWC, Deloitte, EPAM, Sanofi.

На поточному тижні Dragon Capital також повідомляла про завершення угоди з придбання телерадіокомпанії "Радіо-Ера".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>