Ляпіна: Підвищення тарифу Укрзалізниці на перевезення з жовтня має бути, але не на 22,5%

Ляпіна: Підвищення тарифу Укрзалізниці на перевезення з жовтня має бути, але не на 22,5%

Укрінформ
Державна регуляторна служба вважає обгрунтованим підвищення тарифу ПАТ "Укрзалізниця" на вантажні перевезення вже з жовтня. 

Про це заявила голова Державної регуляторної служби Ксенія Ляпіна сьогодні 22 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми прийшли до висновку, що з жовтня підвищення має бути, але воно точно не має бути в розмірі 22,5%", - констатувала Ляпіна. 

За її словами, таке рішення грунтується на тому, що клієнти Укрзалізниці не зможуть перебудувати власну економіку відповідно до запропонованої цифри в кінці фінансового року. Вона зазначила, що керівництво ПАТ готове відшукати оптимальний варіант та відзвітувати про кошти, виручені від індексації тарифу.

"Сьогодні керівництво Укрзалізниці готове знайти збалансовану цифру, яка не зруйнує економіку їх клієнтів. В той же час, вони готові звітувати про те, як вони до кінця року використають кошти, що отримали", - наголосила керівник ДРС. 

Читайте також: Цьогоріч Укрзалізниця планує виконати капремонт 19 пасажирських локомотивів - Кравцов

Нагадаємо, Рада директорів Американської торговельної палати в Україні у листі до Ляпіної просила не підтримувати підвищення тарифу на вантажні залізничні перевезення, оскільки таке підвищення є передчасним і економічно необгрунтованим.

Лист було також направлено міністру Мінінфраструктури Володимиру Омеляну, першому віце-прем'єр-міністру України - міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, міністру фінансів Олександру Данилюку, голові Державної регуляторної служби Ксенії Ляпіній та в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгену Кравцову.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-