ЄС відзначає прогрес реформ в Україні - євродепутат

ЄС відзначає прогрес реформ в Україні - євродепутат

840
Ukrinform
Європейський Союз відзначає прогрес реформ в Україні і готовий всебічно підтримувати нашу державу в питаннях внутрішніх реформ, захисту територіальної цілісності та поглиблення торговельної співпраці. 

Відповідні домовленості були досягнені під час зустрічі делегації Європейського Парламенту на чолі з євродепутатом Даріушем Розаті з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Урядовий портал.

Глава уряду поінформував парламентаріїв про ситуацію на сході, але наголосив, що попри сучасні виклики і загрозу у безпековій сфері, Україна твердо стоїть на шляху реформ. 

«Сьогодні, 21 вересня, у нас доволі відповідальний день, коли парламент може ухвалити одразу дві реформи – судову та пенсійну. Завтра будемо представляти в парламенті проект державного бюджету на 2018 рік. І до кінця року у нас дуже амбітний план щодо змін в багатьох сферах. Мова і про приватизацію,  і про  низку економічних законів... Порядок денний насичений», - зазначив Гройсман.  

У цьому контексті він нагадав, що прогрес реформ уже відзначили провідні рейтингові агентства та інвестори, які проявили великий інтерес до українських цінних паперів, днями розміщених на ринку. 

Читайте також: Близько 40% українського експорту направляється у ЄС — Гройсман

У свою чергу Даріуш Розаті підкреслив, що його колеги вже відвідали схід України – для ознайомлення із ситуацію та донесення до громадян України позиції Європи щодо України.

«Минулого разу під час нашої зустрічі навесні ви розповіли про п’ять ключових реформ уряду, і ми раді почути, що деякі з них уже на етапі ухвалення. Тож у Брюсселі ми доповімо колегам з Європарламенту про те, що в Україні все йде добре», - сказав Розаті. - Хочу запевнити, що ЄС повністю на боці України. Ми налаштовані на більшу підтримку і в наших інтересах бути справжніми друзями».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>