Оплата послуг ЖКГ зросла до понад 13% доходів українців - експерт

Оплата послуг ЖКГ зросла до понад 13% доходів українців - експерт

380
Укрінформ
Офіційна статистика за другий квартал 2017 року показала, що порівняно з першим кварталом скоротилися витрати сімей по всіх статтях: продукти, одяг та взуття, зв'язок, відпочинок та інше.

Про це заявив директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці у Facebook.

Так, у другому кварталі середньостатистична сім’я витрачала на продукти вже 40,3% доходів, а не 41,5%, як на початку 2017 року. Але витрати на послуги ЖКГ зросли з 11,6% до 13,3%, а витрати на транспорт з 9,3% до 10,2%.

"Показово, що витрати на утримання житла збільшились навіть в літні місяці, тому збільшення вартості цих послуг восени потягне за собою подальше скорочення витрат на усі інші статті, включаючи продукти", - зазначив експерт.

Читайте також: Експерт: Борщовий набір в Україні цьогоріч здорожчав на 38% - до 84,2 гривні

Як пояснив Дорошенко, витрати, зокрема, на транспорт збільшились у зв’язку зі зростанням тарифів на громадський транспорт та підвищення вартості усіх видів палива.

"А значне зростання ціни на паливо почалось лише у серпні, тому цифри по третьому кварталу будуть ще гірші. Все це однозначно не говорить про реальне зростання доходів людей", - наголосив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-