Цьогоріч Укрзалізниці повернули лише 12% коштів за перевезення пільговиків – керівник УЗ

Цьогоріч Укрзалізниці повернули лише 12% коштів за перевезення пільговиків – керівник УЗ

784
Ukrinform
За 8 місяців 2017 року за перевезення пасажирів-пільговиків Укрзалізниці місцеві органи влади повернули лише 12% витрачених перевізником коштів. 

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, сьогодні, 15 вересня, інспектуючи поїзди приміського сполучення, повідомляє прес-служба УЗ. 

“За усі роки незалежності України стану приміських поїздів не приділялася належна увага. Це викликано і низьким рівнем тарифів та малим обсягом компенсації перевізнику за перевезення пільгових категорій з місцевих бюджетів. Однак лише за державної підтримки можливо вийти хоча б на рівень беззбитковості у сегменті приміських залізничних перевезень”, – зазначив Кравцов.

Читайте також: В Укрзалізниці сказали, коли запустять поїзд Одеса – Перемишль

Він зауважив, що низький рівень відшкодування навіть з бюджетів таких великих міст як Київ, Харків та ін., де інтенсивний приміський рух та великі обсяги перевезень. Загалом за 8 місяців 2017 року за перевезення пасажирів-пільговиків Укрзалізниці місцеві органи влади повернули лише 12% витрачених перевізником коштів: 33 млн грн із необхідних 281 млн грн, повідомив Кравцов.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-