Порошенко вніс законопроект: Кредит від ЄІБ - підвищення енергоефективності у вишах

Порошенко вніс законопроект: Кредит від ЄІБ - підвищення енергоефективності у вишах

993
Укрінформ
Петро Порошенко вніс до парламенту законопроект про ратифікацію угоди з Європейським інвестиційним банком щодо залучення коштів для підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів.

Про це інформує прес-служба глави держави. 

"Президент Петро Порошенко, відповідно до ст. 93 Конституції України та ст. 9 Закону України "Про міжнародні договори України", вніс на розгляд Верховної Ради України проект Закону України "Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект "Вища освіта України") між Україною та Європейським інвестиційним банком", - йдеться у повідомленні.

У пояснювальній записці до проекту закону зазначається, що ратифікація відповідної фінансової угоди забезпечить реалізацію проекту "Вища освіта України", що сприятиме залученню коштів для здійснення заходів з підвищення енергоефективності будівель університетів та інших інвестицій, пов’язаних з освітнім процесом.

Відповідно до фінансової угоди із залучення позики для реалізації проекту Європейський інвестиційний банк надає кредит в сумі 120 млн євро. Також буде залучено 10 млн євро гранту від фонду Східноєвропейського партнерства у сфері енергоефективності та екології (Е5Р).

Читайте також: Порошенко пропонує створити Антикорупційну палату вже наступного місяця

З боку української сторони передбачається співфінансування проекту, зокрема податкових та митних платежів, за рахунок коштів державних вищих навчальних закладів – учасників проекту або з інших джерел, не заборонених законодавством.

Угодою визначено, що загальний період погашення позики - до 20 років з дати надання відповідного траншу кредиту, в тому числі пільговий період із погашення основної суми боргу - до 5 років.

Фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (проект «Вища освіта України»)» було підписано 19 грудня 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-