Президент ЄБРР: Ми віримо в Україну як один з наших найбільших ринків

Президент ЄБРР: Ми віримо в Україну як один з наших найбільших ринків

Фото
3407
Укрінформ
Україна рухається у правильному напрямку розвитку, а прогрес реформ заслуговує на посилену увагу.

Про це заявив президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє Урядовий портал.

Президент ЄБРР відзначив, що повернення України до економічного зростання – це дуже добрий знак: "Думаю, що це дуже добра новина. Ще багато необхідно зробити і пройти довгий шлях до відновлення, але Україна рухається (по цьому шляху)".

Чакрабарті підкреслив, що Україна залишається в числі країн – найбільших об’єктів інвестування Банку, і керівництво ЄБРР розраховує на успішну реалізацію низки вже започаткованих спільних проектів – в приватному секторі, в газовій сфері, сфері муніципального та залізничного транспорту, а також в сфері реформування великих державних компаній.

"Ми віримо в Україну – як один з наших найбільших ринків. Це є потужним сигналом для інших інвесторів", - сказав президент ЄБРР.

Володимир Гройсман у свою чергу зазначив, що взаємодія уряду з ЄБРР - дуже активна. Остання зустріч пройшла у липні поточного року – під час великого економічного форуму в Лондоні, присвяченого Україні. І інтенсивність перемовин свідчить про підвищену увагу до України. Тож уряд готовий використати це вікно можливостей для реалізації спільних проектів і продовження реформ.

Читайте також: Порошенко обговорив із президентом ЄБРР фінансування проектів в Україні

"Ми зацікавлені в активізації співпраці та збільшенні обсягів та кількості проектів, які можуть бути реалізовані в Україні", - сказав Прем'єр-міністр. 

Він наголосив на пріоритетних для уряду реформах - в судовій, пенсійній, медичній сферах, в освіті та управлінні державною власністю. Гройсман підкреслив, що вже наступного тижня Верховна Рада розгляне пакети законопроектів по судовій реформі та змінах в пенсійній системі. На часі також розгляд законопроекту по приватизації, який було розроблено спільно з фахівцями ЄБРР. Документ містить якісно нові підходи до продажу державних активів та принципи захисту прав інвесторів.

"Питання непрості, але це ті сфери, де ми можемо отримати успіх, - сказав Прем'єр. – Також вже завтра, 15 вересня, ми внесемо в парламент проект державного бюджету на 2018 рік. І це вже вдруге, коли уряд вносить проект бюджету з чітким дотриманням строків, визначених законодавством". 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-