Зубко обговорив нюанси фінансової підтримки Фонду енергоефективності Євросоюзом

Зубко обговорив нюанси фінансової підтримки Фонду енергоефективності Євросоюзом

566
Ukrinform
Проекти, які фінансуватиме ЄС, Геннадій Зубко обговорив із заступником керівника Головного директорату ЄК зі зв’язків з країнами-сусідами Катариною Матерновою.

Про це повідомляє прес-служба віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України. 

«Розраховуємо, що перші 50 млн євро фінансової допомоги ЄС, Фонд отримає вже в першій половині наступного року. Проговорили механізм надання та напрямки цієї фінансової підтримки. Для нас важливо, аби вона спрямовувалась безпосередньо на співфінансування проектів з впровадження енергоефективних заходів через мультидонорський фонд та на верифікацію реалізованих проектів і аудит результатів», - зазначив Зубко за підсумками зустрічі.

Віце-прем’єр повідомив, що представники ЄС і міжнародних фінансових організацій будуть залучені до затвердження Статуту Фонду енергоефективності, Положення про Наглядову Раду та порядок відбору її членів, яке має відбутися вже в жовтні. 

«Представники ЄС і міжнародних фінансових організацій будуть залучені в комісію з відбору членів Наглядової Ради Фонду. А також у найкоротший час маємо прийняти підзаконні до законів «Про комерційний облік тепло- і водопостачання», «Про енергетичну ефективність будівель», «Про Фонд ЕЕ», - наголосив він.

Читайте також: Зубко анонсував реформу Мінрегіону

Як повідомлялося, в червні 2017 року український парламент ухвалив три закони, які створюють умови для значного зниження споживання енергоресурсів у житловому секторі України: «Про комерційний облік тепло- і водопостачання» (прийнятий 22.06.2017), «Про енергетичну ефективність будівель» (прийнятий 22.06.2017), «Про Фонд ЕЕ» (прийнятий 08.06.2017).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-