Рятівна «хмара» REPORT або Сервіс, що бухгалтера береже

Рятівна «хмара» REPORT або Сервіс, що бухгалтера береже

PR
1741
Ukrinform
Із сервісом REPORT будь-який бухгалтер і керівник будуть почуватися захищено і спокійно й отримають комплексну підтримку від ЛІГА:ЗАКОН.

REPORT – новий продукт на ринку сервісів для подання електронної звітності від найбільшого в країні розробника інформаційно-правових та сервісних рішень компанії ЛІГА:ЗАКОН. Команда її спеціалістів ставить собі за мету допомогти бізнесменам, бухгалтерам максимально реалізувати свій потенціал в нестабільній ситуації в правовій та податковій сфері. Формуючи при цьому новий підхід до бухобліку та звітності в Україні – за рахунок безпечних хмарних технологій, що забезпечують мобільність, функціональність та унеможливлюють будь-яке несанкціоноване втручання в роботу системи. На відміну від інших бухгалтерських програм,  REPORT є безпечним хмарним рішенням.

Базуємось на «хмарах» − там ніхто не дістане

Система працює таким чином, що клієнт заходить в сервіс REPORT з будь-якого комп’ютера, заповнює і здає звітність чи реєструє податкові накладні і при цьому не потребує отримання, встановлення чи оновлення програмного забезпечення, що може містити віруси чи будь-яку небезпеку.

У випадку з REPORT доступ до системи здійснюється через веб-інтерфейс, який не вимагає встановлення програмного забезпечення на персональний комп’ютер і завантажень неперевірених файлів.

Як у будь-якій «хмарі», користувач може використовувати сервіс цілодобово, без вихідних і перерв на «обіди-регламенти». А також заходити з будь-якого пристрою, в будь-якому місці, де є надійний  швидкий інтернет. Для прикладу, хмарним сервісом Приват24 користуються сьогодні сотні тисяч українців. Власне, REPORT працює за тією ж схемою і з високим рівнем захисту даних. Інтернет-з’єднання між користувачем і сервісом REPORT відбувається із застосуванням протоколу HTTPS. Розробники використовують комерційні сертифікати безпеки (довжина ключів – 2048 біт). Для подання звітності за допомогою REPORT від ЛІГА:ЗАКОН можна використовувати ключі будь-якого акредитованого центру.

І що найважливіше, всі програмні оновлення REPORT відбуваються на серверах ЛІГА:ЗАКОН без участі IT-фахівців компаній-користувачів, і тому вони (оновлення) не мають впливу безпосередньо на комп’ютери клієнтів.

Автоматизація – наше все

REPORT дозволяє формувати й коригувати податкові накладні та подавати звітність до всіх державних контролюючих органів — ДФС, ПФУ, ДССУ. Бухгалтер може створити й вести документацію всіх своїх підприємств в одному Електронному кабінеті.

В системі є кілька автоматизованих «фішок», які беззаперечно стануть незамінними помічниками бухгалтера.

Необхідні звіти можна додати у папку «Вибране», і за 5 днів до настання дати подачі звіту система автоматичне нагадає про це електронним листом. Погодьтеся, надзвичайно зручна «фішка» для постійно заклопотаних бухгалтерів.

Відтепер користувач може змінювати звітний період у збережених документах і створювати копії документів попереднього звітного періоду для коригування та подання в новому періоді. Це прискорює формування звітності й дозволяє уникнути помилок.

Яку б цифру, букву чи графу не змінили законодавці  у звітних формах, ці зміни одразу з’являться у «хмарі» REPORT. Тобто, під рукою бухгалтера завжди актуальні оновлені форми для звітів.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН офіційно співпрацює з Державною фіскальною службою України в напрямку розвитку електронного обміну інформацією між органами ДФС та платниками податків. Про це свідчать відповідні Меморандуми, підписані між ДФС та компанією-розробником REPORT. Клієнти REPORT мають можливість обміну розрахунками коригування (РК) із контрагентами через ДФС та їхню реєстрацію в ЄРПН.

Під час підготовки звітів є можливість імпортувати dbf- і xml-формати з інших звітних систем. Dbf-формат ідеально підходить для подання звіту з ЄСВ.

Із REPORT можна формувати й реєструвати товарно-транспортні накладні.

При заповненні форм є можливість перейти за гіперпосиланням та ознайомитися з необхідними алгоритмами і відповідними нормативними актами.

Для оперативного формування звітів розроблено спеціальні довідники по номенклатурі, контрагентам і працівникам.

Розширено дані реєстру для роботи з податковими накладними. Вже незабаром на користувачів REPORT очікує автоматична консолідація податкових накладних. Відтак, складні звіти можна буде формувати в кілька «кліків». Сервіс безупинно розвивається і удосконалюється!

Подання звітності в електронному вигляді через систему REPORT – це ще й спосіб зекономити час та нерви. Дублювання документів на паперовому носієві не знадобиться. Звітність можна відправляти податківцям хоч цілодобово, і без вихідних. Доставка звітності гарантовано підтверджується. Це підтвердження має юридичну силу в спірних ситуаціях.

Армія порятунку REPORT

Спеціалісти ЛІГА:ЗАКОН надають користувачам сервісу REPORT професійну інформаційну і технічну підтримку в режимі 24/7. Працює консультаційний центр підтримки бухгалтерів з безпечної здачі звітності і реєстрації податкових накладних в системі REPORT.

Цей центр  фактично є «дорадчим» органом – в ході спілкування розробників, клієнтів та професіоналів відбувається вдосконалення молодого продукту. Кожен користувач має можливість поставити запитання, внести пропозицію щодо роботи сервісу і отримати зворотній зв’язок за телефоном або в онлайн-чаті.

Розробники відкриті до співпраці та взаємодії в питаннях розвитку сервісу та його вдосконалення. Усі бажаючі експерти та дилери можуть долучатися.

REPORT доступний за ціною: 100 грн/ міс за 1 ЄДРПОУ. До кінця вересня можна спробувати сервіс на безоплатній основі.  А при замовленні продукту на весь 2018 рік клієнти зможуть  користуватися програмою безкоштовно до кінця цього року.

Для ознайомлення із сервісом REPORT – переходьте за посиланням – https://report.ligazakon.net/


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-