У Кабміні кажуть, що ціни на автогаз мають впасти до 12 гривень

У Кабміні кажуть, що ціни на автогаз мають впасти до 12 гривень

Укрінформ
Роздрібні ціни на автогаз повинні впасти до приблизно 12,2 гривень за літр.

Про це йдеться в опублікованому на сайті Української асоціації скрапленого газу листі Департаменту нафтогазового комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

"З огляду на динаміку значного (майже на 25%) зниження гуртових цін на скраплений газ, є об'єктивні підстави для пропорційного зниження роздрібних цін на цей вид пального в найкоротші терміни... Роздрібна ціна повинна знизитися приблизно на таку саму величину (як і оптова - ред): 16,5-4,3 = 12,2 грн за літр", - йдеться у тексті документа.

Читайте також: В Україні знижуються ціни на автогаз

Також зазначається, що 6 і 8 вересня відбулися аукціони з продажу автогазу виробництва двох найбільших українських виробників - компаній "Укргазвидобування" і "Укрнафта", в результаті яких оптові ціни знизилися до 10,9-11,3 грн за літр (на товар "Укрнафти") і до 12,2-12,7 грн за літр (на газ від "Укргазвидобування").

За даними консалтингової компанії UPECO, що спеціалізується на ринках енергоносіїв, роздрібні ціни на автогаз продовжують знижуватися з початку вересня, і станом на 12 вересня середня вартість цього виду пального по Україні становила 15,20 грн за літр.

Читайте також: У вересні ціна автогазу впаде, але проблем ринку це не вирішить - експерт

Нагадаємо: українські ціни на автогаз у серпні 2017 р. побили абсолютний рекорд за всю історію спостережень. Буквально за місяць альтернатива бензину – зріджений газ – подорожчав на заправках у півтора рази, а оптові ціни зросли вдвічі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-