У ДФС підрахували кількість фізичних осіб - підприємців

У ДФС підрахували кількість фізичних осіб - підприємців

1997
Укрінформ
На сьогодні на спрощеній та загальній системі оподаткування здійснюють діяльність 1 млн 650 тис. фізичних осіб - підприємців.

Про це повідомляє прес-служба ДФС на своїй сторінці у facebook.

«На спрощеній та загальній системі оподаткування на сьогодні здійснюють діяльність 1 млн 650 тис. фізичних осіб - підприємців», - йдеться в повідомленні.

У ДФС зазначають, що з початку поточного року з 454 тис. фізичних осіб - підприємців, які подали заяву про зупинення своєї діяльності, 368,4 тис. - протягом останніх років не здійснювали підприємницької діяльності.

Зі слів директора Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павла Дроняка, під час засідання Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності при ДФС, коментуючи питання щодо нібито закриття значної кількості підприємців через підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, це підприємці, які фактично перебували на загальній системі оподаткування та протягом останніх років не здійснювали підприємницької діяльності, не отримували доходів та не сплачували жодних податків. 

«Вони припинили діяльність через прийняті зміни до закону №2464 «Про збір та облік соціального внеску за обов'язкове державне соціальне страхування», які передбачають сплату фізособою-підприємцем 22% ЄСВ від мінімальної заробітної плати, навіть якщо не має ніякого фінансового результату», - зазначив Дроняк.

Читайте також: У ДФС розповіли скільки в Україні "незаконних" авто з іноземною реєстрацією

Він додав, що з початку 2017 року закрилося лише 85,8 тис. підприємців, які дійсно проводили діяльність та сплачували податки. В той же час відкрилося 196 тис. нових підприємців.

«По всіх податках, які сплачують фізичні особи підприємці - єдиний податок, ПДВ, ПДФО, ЄСВ - спостерігається значний приріст надходжень. Припинили діяльність ті підприємці, які були «сплячими», тобто подавали порожню декларацію раз на рік. Ці платники просто вирішили для себе, що працювати надалі не планують, а тому не хочуть сплачувати щомісяця по 704 грн», - підкреслив Дроняк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-